Tööpakkumised

Tööpakkumised on tööotsijaile alati oodatud, paraku on täna kohti, kus töökuulutusi avaldada, liigagi palju. Palju selles mõttes, et Tööotsijana, ei tea Sa enam, milliseid kanaleid tööotsingutel kasutada.

Reeglina toimivad tasulised tööportaalid, mida haldavad inimesed saavad oma töö eest tasu. See tähendab, et seal on töökuulutuste info alati värske ja õige. Töökuulutuse taga on tööandja, kes on teenuse eest tasunud ja ootab raha eest teenust.

Tasuta lehtedel on palju töökuulutusi ametikohtadele, mida tegelikult pakkuda ei olegi. Mis on selle põhjuseks? Ilmselt see, et kord kuulutuse tasuta lehele üles laadides, ei jälgi seda enam kuulutaja ja keegi seda sealt ka ise kuulutaja eest maha ei võta. Samuti võivad olla kuulutajad seal ka pahatahtlikud inimesed, kes soovivad saada Teie isikuandmeid, mis iganes eesmärgil. Neid nimetagem libakuulutusteks, kus tööandja ei tea, et oleks üldse sellist tööd pakkunud või kuulutuse kuskil avaldanud.

Tasuta teenuste puhul teab vaid vanajumal, kas Sind tegelikult keegi üldse ka teenindab või mitte. Tasulise teenuse puhul saab teenindaja tasu ja loomulikult teeb ta tasu eest oma tööd. Iga klient – tellija – tööandja saab teenuse vastavalt tasule.

Lisaks, tasulised tööportaalid saavad ja ostavad sisse tasulist reklaami, mis toimib kõige paremini ja mida tasuta ei ole võimalik saada.

Kas Sina teeksid ilma rahata tööd? Kas Sinu aeg maksab?

Kas Sina kulutaksid enda aega kuulutamisele tasuta portaalis? Kas töötaksid ilma rahata, tasuta teenust pakkuva portaali heaks?

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s